BPS C6 ...... už čoskoro príde na slovenský trh

16.03.2019, 16:21, Michal Novák

BPS C6 je kompaktný a výkonný systém na spracovanie bankoviek, ktorý nastavuje nové štandardy pre stredne veľké pokladne. Rýchlosťou až 1200 bankoviek za minútu (20 BN/s) je najrýchleším systémom vo svojej triede na svete.

               Prospekt-SK


G+D Currency Technology pridáva BPS C6 do svojho komplexného portfólia systémov spracovania bankoviek

 

BPS C6 bol navrhnutý ako robustný stolový systém spracovania bankoviek pre náročné použitie, najmä v strediskách spracovania hotovosti komerčných spracovateľov peňazí, ako sú komerčné
banky, spoločnosti v oblasti prepravy hotovosti a kasína.

 

Splnenie stále náročnejších požiadaviek na pokladne

„Nároky na hotovostné centrá rastú,“ povedal Wolfgang Kneilmann, riaditeľ divízie riešení pre riadenie meny a člen predstavenstva v oblasti menovej technológie G+D. „Kvôli komodite dochádza k rastúcemu tlaku na cenu, pričom náklady zároveň narastajú v dôsledku regulačných požiadaviek, bezpečnostnej infraštruktúry a rastúceho množstva automatizácie. S BPS C6 dokážeme splniť tieto požiadavky naraz, pretože prináša najlepší výkon vo svojej triede, vynikajúcu použiteľnosť a nové digitálne rozhrania, čo umožňuje bezproblémovú integráciu do akéhokoľvek softvéru na správu hotovosti.

 

Globálna aliancia s Hitachi-Omron Terminal Solutions

Hitachi-Omron Terminal Solutions a G+D Currency Technology podpísali v decembri minulého roka Memorandum o porozumení pre globálnu alianciu. BPS C6 bol navrhnutý spoločnosťou Hitachi-Omron Terminal Solutions, globálnym lídrom v systémoch spracovania hotovosti pre bankový sektor, ktorý tiež vyvinul najmodernejšie senzorové jednotky v BPS C6.

Wolfgang Kneilmann: „Toto je prvé riešenie v našom strategickom partnerstve
                                     a globálnej aliancii s Hitachi-Omron Terminal Solutions.“

 

Technické detaily

Snímače vyvinuté spoločnosťou Hitachi-Omron sú v súlade s predpismi o spracovaní bankoviek v celosvetovom meradle, čo umožňuje detekciu a validáciu špičkových bankoviek v súlade s náročnými predpismi a najmodernejšími normami pre fitness.

Napriek svojej malej veľkosti je BPS C6 schopný spracovať bankovky rýchlosťou 1200 bankoviek za minútu, čo z neho robí najrýchlejší systém vo svojej triede na celom svete. Systém dokáže spracovať všetky substráty (papier, hybrid a polymér) a mnohé výstupné priestory a prevádzkové režimy umožňujú maximálnu flexibilitu a modularitu, takže môže byť plne prispôsobený individuálnym
požiadavkám zákazníka.

 

O spoločnosti Giesecke & Devrient

Giesecke & Devrient (G+D) je globálna spoločnosť bezpečnostných technológií so sídlom v Mníchove. Spoločnosť bola založená v roku 1852 a dnes má 11 600 zamestnancov a vo fiškálnom roku 2017 dosiahla obrat približne 2,14 mld. EUR. Až 72 pobočiek a spoločných podnikov v 32 krajinách zabezpečuje blízkosť k zákazníkom po celom svete.

G+D vyvíja, vyrába a distribuuje produkty a riešenia pre bezpečné platby, konektivitu identity a digitálnu bezpečnosť. G+D je technologický líder na týchto trhoch a má silné konkurenčné postavenie. Skupina zákazníkov spoločnosti pozostáva najmä z centrálnych a komerčných bánk, operátorov mobilných sietí, obchodných podnikov, vlád a verejných orgánov.

 

Zdroj článku: PR-COM.DE .... Mníchov, 13. Február 2019
 

 
« Späť


Diskusia: "BPS C6 ...... už čoskoro príde na slovenský trh"
Dátum: Meno: Komentár:
- Žiadne komentáre -
Pridať komentár | Zobraziť všetky komentáre